
Testujemy kosmetyczny hit: wodę lamelarną
Ekstremalnie wygładzone włosy? Przetestowaliśmy wodę lamelarną od So!Flow, dlatego wiemy już je jak osiągnąć! Sprawdź, dlaczego warto użyć jej na swoich włosach. ❤
Jak używać wody lamelarnej So!Flow?
Spryskujemy wilgotne, rozczesane włosy – najlepiej po zastosowaniu odżywki, choć jeśli się spieszysz, może ją nawet zastąpić. My tak właśnie zrobiłyśmy! Kluczowa zasada? Omijamy skórę głowy – produkt działa tam, gdzie trzeba, czyli na długości włosów. Wmasowujemy delikatnie, dajemy mu chwilę (dosłownie 1–2 minuty) na zadziałanie, a potem dokładnie spłukujemy wodą. Włosy można wysuszyć tak, jak zawsze – od razu poczujesz różnicę! Są gładsze, bardziej lśniące i lejące, jak po profesjonalnym zabiegu. Brzmi jak magia? Trochę tak, ale działa!
Już po pierwszym użyciu poczujesz różnicę – to nie jest zwykła odżywka! Woda lamelarna działa błyskawicznie, a efekty są widoczne od razu:
- Efekt tafli – włosy wyglądają jak od fryzjera. Lśniące i zdrowe, bez matowych pasm.
- Gładkość i miękkość – koniec z szorstkimi, spuszonymi końcami. Włosy są jedwabiście gładkie w dotyku.
- Lekkość bez obciążenia – nie martw się o przyklap – włosy nadal są sypkie, puszyste i pełne objętości.
- Łatwiejsze rozczesywanie – brak plączących się kosmyków ułatwia rozczesywanie. Szczotka wręcz „sunie” po włosach.


visplantis.pl
Nasza opinia na temat wody lamelarnej od So!Flow: 5/5
Mega wygładzenie, odżywienie, a do tego ekstremalne ujarzmienie włosów! Czuć to zwłaszcza podczas wilgotnej pogody. Dlaczego uważamy, że woda lamelarna od So!Flow jest lepsza niż inne? Ponieważ nie tylko ekstremalnie wygładza, ale też nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie przesusza włosów. Minusem może być długi czas trzymania na włosach. Producent zaleca, żeby były to 1-2 minuty, kiedy inne wody lamelarne powinny być na włosach ok. 15 sekund.
Kosmetyk jest łatwy w użyciu – wystarczy spryskać włosy. Po odciśnięciu z nadmiaru wody produkt nie spływa, dlatego użycie w ten sposób nie jest bardzo uciążliwe. Woda lamelarna pachnie raczej neutralnie – nam ten zapach nie przeszkadzał. Łatwo się spłukuje i już podczas końcowego mycia czuć, że włosy robią się „śliskie”. Po wysuszeniu są widocznie wygładzone, sypkie i trochę jak po zabiegu u fryzjera. Wzmocniliśmy efekt działania produktu stosując po myciu dodatkowo wygładzające serum z efektem botoksu do każdego rodzaju włosów.


visplantis.pl
Efekt? Lśniące, sypkie włosy! Wydaję nam się, że nawet po kolejnym umyciu włosy są bardziej ujarzmione i podatne na stylizację.
Analiza składu wody lamelarnej So!Flow
Skład
Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Sodium PCA, PEG-12 Dimethicone, Acetum, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Ganoderma Lucidum Extract, Rubus Fruticosus Fruit Extract, Ribes Nigrum (Blackcurrant) Leaf Extract, Hydrolyzed Walnut Extract, Inulin, Cetrimonium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Parfum, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Woda lamelarna So!Flow zawiera proteiny, humektanty, a także lekkie silikony i ekstrakty roślinne. Możemy określić ten produkt jako intensywnie wygładzającą odżywkę. Silikony i substancje kwasowe (ocet, kwas cytrynowy, kwas mlekowy) domykają łuski włosa, dlatego włosy po użyciu wody tak łatwo się rozczesuje. Z kolei ekstrakty roślinne z jeżyn, grzybów reishi i liści czarnej porzeczki regenerują włosy.
Proteiny:
- Hydrolizowane proteiny ryżu, proteiny soi oraz proteiny kukurydzy
- Ekstrakt z orzecha włoskiego
Humektanty:
- Kwas mlekowy
- Sodium PCA
- Gliceryna
- Inulin
Emolienty:
- PEG-12 Dimethicone
Podsumowanie recenzji wody lamelarnej
Jeśli szukacie produktów, które ekstremalnie wygładzą włosy – zarówno botoks, jak i woda lamelarna od Vis plantis doskonale się sprawdzą. Zwłaszcza na specjalną okazję, gdy potrzebny jest efekt wow bez rozbudowanej pielęgnacji. Oba produkty są łatwe w użyciu i wydajne, ponieważ wystarczy tylko odrobina kosmetyku, żeby ujarzmić puszące się włosy. Woda lamelarna ani serum na pewno nie są produktami dla kręconowłosych, którym zależy na zdefiniowaniu skrętu.
Współpraca barterowa
Dodaj komentarz